اجاره اسپیس فریم

اجاره اسپیس فریم

اجاره اسپیس فریم: اسپیس گستران با خدماتی گسترده در زمینه اجاره اسپیس فریم با تنوع در ابعاد اقدام به اجاره اسپیس نموده است. اجاره اسپیس فریم دارای مزایایی نسبت به خرید اسپیس فریم برای مشتریان میباشد.

اجاره اسپیس فریم

اجاره اسپیس فریم

اسپیس گستران با اجاره استیج ، اجاره قاب بنر ، اجاره انواع سوله دو شیب و اجاره انواع سوله تک شیب،توانسته سهمی از بازار اسپیس فرم کشور را به خود اختصاص دهد.

همچنین اجاره اسپیس فریم تونلی به منظور ساخت سوله های بدون ستون و قاب بنر و غرفه فضای باز و داخل سالن ، سن و استیج از دیگر خدمات گروه صنعتی اسپیس گستران می باشد.

نحوه ی اجاره اسپیس فریم:

تعریف اسپیس فریم و اجاره اسپیس فریم:

قبل از اینکه در مورد اجاره اسپیس فریم و مزیت های اجاره اسپیس فریم صحبت به عمل آوریم ابتدا به تعریفی چند از اسپیس فریم می پردازیم. و شما عزیزان را با اسپیس فریم و کاربرد های آن در زندگی روزه مره آشنا می گردانیم. از نظر لغوی اسپیس فریم به معنی یک سازه ی نمایشگاهی می باشد. اسپیس فریم در واقع ابزاری است که می توان با آن به ساخت انواع اتاقک ها با ابعاد مختلف و یا حتی اشکال هندسی مختلف پرداخت. قبل از استفاده از اسپیس فریم باید طرح آن در ذهن افراد متخصص مانند مهندسین نمایان شود. بعد از آن این افراد موظف هستند که برای ساخت این طرح خلاقیت ذهنی خود را به کار گیرند تا سازه ی ساخته شده به دست آن ها در عین سبک بودن و استفاده کم از این ابزار، بیش ترین مقاومت داشته باشد. اساس کار با اسپیس فریم به دین صورت است که یک سری قفل و بست وجود دارد و شما می توانید اسپیس فریم ها را به شکل دلخواه خود کنار هم گذاشته و با این بست و قفل ها آن ها را به هم محکم ببندید. این بست و قفل ها معمولا به صورت پروانه ای هستند تا دست شما را برای ایجاد طرح های متنوع تر باز بگذارند. امروزه افراد زیادی به خرید، فروش و اجاره اسپیس فریم ها می پردازند چرا که نقش آن ها در چند سال اخیر در زندگی روز مره ی ما پر رنگ تر شده است. در گذشته که از اسپیس فریم ها زیاد استفاده نمی شود در ساخت بسیاری از سازه ها مردم به مشکل می خوردند اما امروزه خرید و یا اجاره اسپیس فریم کمک به سزایی به افراد می نماید، و کار را برای آن ها بسیار راحت تر می سازد. هم چنین ساخت سازه با اسپیس فریم بسیار تمیز و مقاوم تر نسبت به سایر ابزار ها است.

اجاره اسپیس

اجاره اسپیس فریم

کاربرد خرید و اجاره اسپیس فریم در نمایشگاه ها:

وقتی نام اسپیس فریم و یا سازه‌ی نمایشگاهی به میان می آید  شاید ذهن شما به جا های دور رفته از کاربرد اسپیس فریم در زندگی خود غافل شوید. البته شما اشتباه نمی کنید. بلی، از اسپیس فریم تا کنون معمولا در ساخت استیج و غرفه بیشتر به کار رفته است. استفاده از اسپیس فریم فقط مختص این موارد نیست که در ادامه علاوه بر ذکر موارد بالا به موارد جدید و دم دستی هم خواهیم پرداخت. البته شایان به ذکر است که بیشترین استفاده از اسپیس فریم در ساخت غرفه‌ها برای نمایشگاه‌های فصلی و کوچه بازاری است. اگر شما تا کنون به این مکان ها رفته باشید خواهید دید که در ساخت غرفه ها از اسپیس فریم استفاده نموده اند. اسپیس فریم کار را برای صاحبان این غرفه ها راحت نموده است چرا که در گذشته که از اسپیس فریم استفاده نمی شد، اجناس این افراد در معرض باد و باران قرار می گرفت و گاها خسارات زیادی به بار می آورد. اما غرفه های ساخته شده از اسپیس فریم مانع از این حوادث می شود. ولی مسئله این جا است که کار این افراد به صورت فصلی می باشد و در بیشتر روز های سال به این اسپیس فریم ها احتیاجی ندارند و از طرفی دیگر در روز هایی که به آن احتیاج ندارند این اسپیس فریم ها کجا می گذارند؟ جواب این سوال اجاره اسپیس فریم می باشد. این افراد در روز های کاری خود به جای خرید اسپیس فریم به اجاره اسپیس می‌پردازند به همین جهت به راحتی با اجاره اسپیس فریم می توانند در برخی از روز های سال این اسپیس فریم ها را داشته و در سایر روز هایی که  به آن احتیاجی ندارند آن ها را تحویل دهند و نگران جا گیر کردن آن ها در مکانی مناسب نباشند.

 

کاربرد خرید و اجاره اسپیس فریم در زندگی روز مره:

استفاده و اجاره اسپیس فریم فقط محدود به نمایشگاه ها نیست بلکه ما در زندگی روز مره ی خود شاهد استفاده ی مکرر از این ابزار کاربردی هستیم. در خیابان ها برای نگه داشتن بنر های بزرگ از اسپیس فریم استفاده می کنند، پس می توان گفت که خرید و اجاره اسپیس فریم کاربرد های تبلیغاتی نیز دارند. به هر حال مسلم است که تبلیغ به وسیله ی بنر در محل پر رفت و آمد که افراد به طور نا خود آگاه توجه شان به آن جلب می شود، بسیار مفید است. هر چند که امروزه دیگر تلویزیون های شهری جای بنر ها را گرفته اند اما تبلیغ به وسیله ی بنر قیمتی مناسب تر از تبلیغ به وسیله ی تلویزیون شهری دارد. این بنر ها را در سر بزرگ راه‌ها، چهار راه‌ها و خیابان‌ها می‌گذارند و برای نگهداشتن آن از اسپیس فریم استفاده می کنند این اسپیس فریم موجب محافظت از بنر در برابر باران و باد و غیره می شود. شهرداری معمولا کار خرید و یا اجاره اسپیس فریم را انجام می دهد و بنر ها را به آن متصل می نماید و در ازای آن مبلغی را دریافت می نماید. در گذشته مردمان عشایر برای ساخت چادر از چوب و سنگ و پارچه استفاده می کردند که البته این چادر ها ارتفاع زیاد و شکل منظمی نداشت، لذا زندگی کردن در این چادرها دشوار بود، دشوار تر از زندگی در این چادر ها نصب آن ها و ترس از ریزش آن بود. اما امروزه بیشتر این افراد به خرید و اجاره اسپیس روی آورده اند و کار را برای خود راحت تر ساخته اند. ضمن این که استفاده از اسپیس فریم در ساخت چادر های عشایر موجب ساختن چادر هایی مقاوم و بزرگ و با ارتفاع زیاد شد. از این رو به تازگی و در سال های اخیر مردمان عشایر نیز به خرید و اجاره اسپیس فریم‌ها پرداخته اند.

کاربرد خرید و اجاره اسپیس فریم در منزل:

همیشه در ذهن ما تصور بر این بوده است که از اسپیس فریم فقط در ساخت غرفه ها و یا استیج ها استفاده می شود. اما اگر خوب به اطراف نگاه کنیم شاهد خرید و اجاره اسپیس فریم در تولید اکثر مواد مصرفی خود حتی در منزل نیز می شویم. امروزه در بسیاری از خانه که گل و گیاه پرورش می دهند و این گل و گیاه ها آپارتمانی نبوده و نیاز به نور مستقیم خورشید دارند. به خرید و اجاره اسپیس پرداخته اند. نحوه ی استفاده از اسپیس فریم به وسیله ی آن ها به این صورت است که گل و گیاهان آن ها در فصل سرما نمی توانند بیرون از خانه باشند چرا که دچار سرما زدگی می شوند. از طرف دیگر هم اگر این گل و گیاه را در خانه و یا آپارتمان قرار دهیم، به زودی پژمرده شده و از بین خواهند رفت. پس چاره چیست؟ برای حل این مشکل این افراد روی به خرید و اجاره اسپیس فریم آورده اند. آن ها از اسپیس فریم در گوشه ی  حیاط خود و یا حتی در بالکن های آپارتمان خود در ساخت اتاقکی کوچک استفاده می نمایند و این اتاقک را با ورقه های شفاف پلاستیکی می پوشانند. با این کار فضایی تقریبا گرم و در معرض نور مستقیم خورشید تهیه می نمایند. از دیگر کاربرد های خرید و اجاره اسپیس فریم، گل خانه ها هستند به این صورت که معمولا در فصل های سرد، در برخی از شهر ها دیگر سبزیجات رشد نمی کنند و مانند فصل های گرم سال، کشاورزان نمی توانند که به کشت مشغول باشند. به همین جهت افرادی با استفاده از گل خانه به تولید سبزیجاتی مثل خیار،گوجه، کدو سبز و غیره می پردازند. صاحبان این گل خانه ها نیز برای ساخت گل خانه های خود از خرید و اجاره اسپیس فریم استفاده می کنند. شما با مصرف این سبزیجات در فصل سرما به طور غیر مستقیم از اسپیس فریم در منزل خود استفاده نموده اید.

مزیت اجاره اسپیس فریم نسبت به خرید اسپیس فریم:

همان‌طور که در بالا ذکر شد شما شاهد استفاده‌ی بی شمار از اسپیس فریم در اطراف خود هستید ولی شاید تا به حال به این ابزار توجه نکرده باشید و تاثیر آن را در زندگی روز مره‌ی خود نا دیده گرفته باشید. حال که شما را متوجه استفاده‌ی زیاد این ابزار در زندگی روز مره‌ی خود نمودیم. بهتر از به روش‌های تهیه‌ی این ابزار بپردازیم. امروزه شرکت‌های زیادی به فروش و اجاره اسپیس فریم مشغول هستند اما این که یک شرکت بتواند امتیازهای زیادی را در اختیار مشتریان قرار دهد کم دیده می‌شود. ما امروز می‌خواهیم به شما یک شرکت معتبر به نام اسپیس گستران معرفی نماییم که در زمینه‌ی فروش و اجاره اسپیس فریم فعالیت دارد. این شرکت در ساخت اسپیس فریم‌های خود از بهترین مواد اولیه ستفاده می نماید به همین جهت است که اسپیس‌فریم‌های این شرکت از کیفیت بالایی بر خوردار است. مقاومت زیاد اسپیس فریم‌های این شرکت باعث شده است که این شرکت در راستای اجاره‌ اسپیس فریم نیز فعالیت داشته باشد. چرا که با استفاده ی دفعات زیادی از اسپیس فریم های این شرکت، هیچ آسیبی به این ابزار وارد نیامده و هم چنان می شود از آن ها استفاده نمود. اجاره اسپیس فریم دارای مزیت هایی برای بسیاری از افراد می باشد. در ساخت غرقه ها که معمولا کاری فصلی می باشد افراد در زمان های خاصی به اسپیس فریم نیاز دارند. به همین جهت اجاره اسپیس به این افراد، در هزینه کمک به سزایی می نماید.

[تعداد: 34   میانگین: 5/5]

فهرست